Gizlilik & Güvenlik

Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları

Tanımlar ve Koşullar Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

Nars; bir Tim İletişim Grubu Tic. Ltd. Şti grubu projesidir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Tim İletişim Grubu Tic.Ltd.Sti.(bundan böyle kısaca “Tim İletişim” olarak anılacaktır), yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Tim İletişim’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tim İletişim bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. 

Bilgilendirme ve Feragat Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır.

Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Tim İletişim tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Tim İletişim hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Tim İletişim, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Tim İletişim’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet

Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları Tim İletişim'e ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. 

Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Tim İletişim web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Yetkili Mahkeme

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.  Bu yayın, Tim İletişim’in izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. © 2014 Tim İletişim Grubu Tic. Ltd. Şti.

Güvenli Alışveriş

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için narsmedya.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Narsmedya.com ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz.

SSL sertifikası kullanımıyla; bilgileriniz sadece narsmedya.com tarafından, satın alma aşamasında kullanılır.

İade ve İptal

Satın alınan reklam herhangi bir nedenle yayınlanamazsa yerine başka bir gün ve saatte temsilci onayı alınması şartı ile reklam yayını gerçekleştirilir.

Reklam yayınlanacak gün ve saat ile ilgili mutabakat sağlanamaz ise ödemenin temsilci tarafından iadesi talep edilir. Bu durumda iade 14 iş günü içerisinde gerçekleşir. Yayınlanan reklamın iadesi yapılmaz.

Siparişinizi sitemizin iletişim bölümünden bize mesaj göndererek ya da dilerseniz 0850 225 04 67 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda iadeniz 14 iş günü içerisinde gerçekleşir. Onaylanan ve yayınlanan reklamların iadesi yapılmaz.